Call of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

call of duty modern warfare 2 sistem gereksinimleri

Call of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri sistem gereksinimleri belli oldu. Tüm hayran kitlesi tarafından büyük bir ilgiyle beklenen oyunun hakkında bilgiler elimize ulaştı. Oyunu rahatlıkla ve kasmadan oynamak için minimum sistem gereksinimlerini içeriğimizin sonunda bulabilirsin.

En popüler birinci şahış nişancı oyunu olan COD: MW2 aksiyon ve gerilimi aratmayacak tarzda uyarlanmış diyebilirim. Silahları olsun, oyun mekaniği olsun gerçekten tatmin edici seviyede, aksiyon dolu anlara tanıklık ediyorsunuz hatta bunu yaşıyorsunuz. Çıkış yapmasından kısa bir süre sonra, çok büyük oyuncu kitlesine ulaşan oyun, oyun sektöründe ilgi ve sevinçle karşılandı. Uzun zamandır birinci serisinden sonra hayranlarını adeta çıkış tarihine kilitleyen oyun, grafik bakımından da oldukça tatmin edici. Oyun içerisinde sesler, grafikler ve mekanikler baya iyileştirilmiş durumda.

Aksiyon filmlerini arayatmayacak bir hikaye yapısına sahip olan oyun, hala zaman zaman yükleyip tekrar baştan oynadığım oyunlar arasında nadir yerini almış durumda. Ayrıca oyun VGX en iyi multiplayer ödülünü’de kazandı. Oyunu bilmeyenler için, hemen aşağıya video bırakıyorum oradan göz atabilir.Call of Duty: Modern Warfare 2 – CoD MW2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • İşleci: Intel Pentium 4 3.00GHz / AMD Athlon 64 3200+
  • Video Card: GeForce 6600 GT / Radeon X1600 XT
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 13 GB
  • Direct X Versiyonu: DirectX 9