PUBG KD Nedir?

Pubg Kd nedir

Mobile ile PUBG oynayan insanların en fazla dikkat ettikleri konu KD seviyeleridir. Oyuncular tarafından PUBG KD nedir konusu merak ediliyor.

Pubg KD Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu KD seviyesi yüksek seviyelerde tutulması gerekir. KD seviyesinin yüksek tutulmasının sebebi, oyuncuların oyun içinde yüksek liglere erişebilmesini sağlamasıdır. Bu oyundaki oyuncular en yüksek yer olan Fatih simgesine ulaşılabilir. Bu oyun içerisinde başarılı bir oyuncu olduğunu KD seviyeleri belirler. Eğer KD seviyeleri yüksekse bu oyunda başarılısınız demektir. Bu PUBG KD ile kaç defa öldüğünüz ve ne kadar insan öldürdüğünüz hesaplanır. Mesela siz oyunda 4 insan öldürdünüz ama siz 2 kez öldünüz diyelim. KD seviyesi burada 2.0 olur. Eğer bu oran daha fazla olursa oyuncular burada yüksek liglere ulaşabilir.

İLGİLİ HABER

Pubg Mobile Reedem Code

PUBG KD Nasıl Kasılır?

Bu PUBG KD oyununu oynarken sizler ne kadar çok kişi öldürürseniz o kadar iyi olur. Aynı zamanda ne kadar az ölürseniz de sizin açınızdan iyi olur. Kısacası daha az ölüp daha fazla insan öldürmek seviyenizi yükseltir. KD değerlerinizi yüksek tutmaya bakmalısınız. İyi bir oyuncu olabilmek iyi bir KD seviyesine ulaşmaktan geçer. Bu şekilde PUBG KD kasabilirsiniz.

PUBG KD Kasmak İçin Neler Yapılabilir?

Bu oyunda PUBG KD kasabilmek için bazı yapmanız gerekenler vardır.

  • Öncelikle oyunda kendinizi iyi kollamanız gerekir. Çünkü her taraftan saldırıya uğrayabilirsiniz.
  • Oyunda canlarınızı iyi kullanın. Bu oyunda silah kadar önemli bir konudur.
  • Oyun arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurmalısınız. Bu oyunda başarınızı arttıracaktır.
  • Oyunda saklanmalısınız. Oyunda ne kadar iyi saklanırsanız KD değerleriniz de o kadar yüksek olur.

PUBG KD kasmak için bu maddelere dikkat etmelisiniz.

PUBG KD Gizleme

Bu oyunu oynayan birçok insan PUBG KD gizleme işlemini yapar. Bunun sebebi oyun içinde diğer oyunculardan iyi oyun performanslarını saklamak istemeleridir.