Bu Sayfadan Steam’de Ücretsiz Olan Tüm Oyunları Görebilirsiniz

steamdb-ücretsiz-oyunlar

Steam, yeni bir sayfa hazırladı ve bu sayfadan birçok oyun ile ilgili bilgi vermeye başladı. Bu bilgiler, direkt olarak oyunun ne zaman ücretsiz olacağıyla ilgili. Listeyi sürekli güncellemeyi hedefleyen Steam, şu an için güzel bir oyun eklememiş gibi duruyor. Yeni kurulan bu siteye “SteamDB” ismi verildi. Sayfayı ve oyunları görmek için Steam hesabınıza giriş yapmanıza gerek yok. Steamdb.info adresini kullanarak, bu sayfadan Steam’de ücretsiz olan tüm oyunları görebilirsiniz.

Bu Sayfadan Steam’de Ücretsiz Olan Tüm Oyunları Görebilirsiniz

Steam, şu an 3 adet oyunu ücretsiz sunuyor ve diğer oyunların da ne zaman ücretsiz olacağını yine bu sayfada belirtiyor. Sayfada, hem bu haftanın hem de önümüzdeki haftanın ücretsiz olacak oyunları yer alıyor.

Gravity Wars Limited Free Promotional Package, Arcade Moonlander Limited Free Promotional Package ve Transpose Limited Free Promotional Package, şu an ücretsiz olan oyunlar. Yakında ücretsiz olacak oyunlar ise şu şekilde:

– Gears 5
– Volleying
– Hanako: Honor & Blade Early Access
– Ero Date
– ArcheAge: Unchained
– NBA 2K Playgrounds 2
– DCS: F-86F Sabre

Listede yer alan tüm oyunlar, bu hafta sonu ücretsiz olacak. Aynı şekilde ücretsiz olan ve olacak oyunların, ne kadar süre ile ücretsiz kalacakları da bu sayfada belirtiliyor.

steam-db-ücretsiz-olan-oyunlar

steam-db-ücretsiz-olan-oyunlar

Önümüzdeki Hafta Steam’de Ücretsiz Olacak Oyunlar

– DCS: MiG-15Bis
– Pride Run
– Change Original Soundtrack Limited
– The Search Limited
– Beat Hazard / Beat Hazard 2
– Lost Daughter Limited
– Total War: WARHAMMER II
– DCS: UH-1H Huey
– Will Glow the Wisp Limited
– Total War: SHOGUN 2 Limited
– Skybolt Zack
– Marble Skies
– 3030 Deathwar Redux

Steam, bu şekilde güzel oyunları ücretsiz paylaşırsa sizlerle paylaşacağız. Şu an için oyuncuların dikkatini çeken oyunlar bulunmuyor. Yakın zamanda yeni oyunların ya da çok oynanan oyunların ücretsiz sunulması, Steam için de iyi olacaktır. Tüm bunları hep beraber göreceğiz, yeni oyun haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!