NVIDIA GeForce Now’a Bu Hafta Eklenen Oyunlar

NVIDIA GeForce Now’a Bu Hafta Eklenen Oyunlar

28/03/20200 Okuma Süresi: 1 dk, 55 sn
0

NVIDIA, Türkiye saati dün gece saatlerinde yaptığı açıklama ile bulut oyun platformu olan GeForce Now’u daha aktif kullanacağını açıkladı. Bu açıklamasına ek olarak NVIDIA GeForce Now’a bu hafta eklenen oyunlar hangileridir sorusuna da cevap veren NVIDIA, oyunların listesini paylaştı.

NVIDIA GeForce Now’a Bu Hafta Eklenen Oyunlar

Coronavirus nedeni ile herkesin evde olması, oyun geliştiricileri ve oyun platformlarına yaradı diyebiliriz. Bu sayede birçok oyuncuya ulaşan platformlar, ciddi anlamda kazanç ve çevrimiçi oyuncu elde etti. Bu platformlar arasında yer GeForce Now, diğer platformlara göre pek aktif değildi. Hem birçok oyun stüdyosunun GeForce Now’u yalnız bırakması hem de bu dönemde aktif olmak isteyen GeForce Now, yeni oyunlar ekledi ve her hafta perşembe günü yeni oyunların ekleneceğini açıkladı. 2K Games, Bethesda, Activision ve Blizzard gibi ciddi oyun stüdyoları ile anlaşmasını bitiren GeForce Now, birkaç yeni stüdyo ile yoluna etme kararı aldı. Şimdi bu stüdyoların bu hafta sisteme eklenen oyunlarına bakalım.

geforce now bu hafta eklenen oyunlar 300x300 - NVIDIA GeForce Now’a Bu Hafta Eklenen Oyunlar

geforce-now-bu-hafta-eklenen-oyunlar

▬▬
▬▬

– Control
– Arma 2: Operation Arrowhead
– Danganronpa: Trigger Happy Havoc
– The Guild 3
– Dungeons 3
– IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
– Jagged Alliance 2 – Wildfire
– Headsnatchers

NVIDIA GeForce Now’u diğer platformlardan ayıran en önemli fark; bulut oyun platformu olması. Google Stadia ile hemen hemen aynı görevleri üstlenen GeForce Now, birçok oyuncuya ulaşmayı hedefliyor. Ayrıca sistemin hatasız ve hızlı şekilde çalışması, oyuncuların bu platforma yönelmesini sağlıyor.

NVIDIA GeForce Now Nedir ?

Bulut oyun sistemi olduğundan bahsettik. Bu şekilde işleyen sistemler, bütün oyunculara hitap edebiliyor. GeForce Now, bilgisayar özellikleri kötü olan oyunculara hitap ediyor diyebiliriz. Sistem, bulut üzerine kurulu olduğu için kendi bilgisayarınızı zorlamadan bu sistem üzerinden oyun oynamanızı sağlıyor. Google Stadia ile benzerliği de bu özelliğinden geliyor.

İlgini Çekebilir:  Halo Reach PC DLC'si Yayınlandı

Durum böyle olunca birçok oyuncu, sistemin ücretini merak etmeye başladı. NVIDIA GeForce Now ne kadar gibi soruların cevabı şu şekilde: GeForce Now aylık üyelik ücreti $4.99 bu da güncel kur ile 32.21 TL yapıyor, oldukça uygun bir fiyat diyebiliriz. İyi oyunlar !

Yazar Hakkında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*