Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Spawn Oynanış Videosu

Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Spawn Oynanış Videosu

09/03/20200 Okuma Süresi: 2 dk, 18 sn
0

Herkesin meraklı gözlerle beklediği ve geliştiricilerin bir sır gibi sakladığı mortal kombat 11 yeni karakter spawn sonunda gün yüzüne çıkmayı başardı. Oyuna cehennemden kovularak gelen spawn karakteri için geliştiriciler karakterin kullanımı hakkın da videosunu yayınladı.Yeni gelen karakter Kombat Paketi ile beraber oyunda 17 mart günü aktif olacak.

Geçtiğimiz dönem içerisinde Mortal Kombat 11’in Final Kombat geliştirici etkinliğinde tanıtılan ve Kobat Paketi DLC’ye ekleneceğini Spawn karakterini tanıtan video gösterilmişti. DLC’ye gelecek olan Spawn karakterini merak edenler için, yakın zamanda karaktere ait oynanış videosunun yayınlandığını söyleyelim. Yayınlanan videoda yeni eklenecek olan karakterin tüm oynanış mekaniğinin nasıl işlediğine dair merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz. Unutmamanız gereken nokta bu ilk tanıtım videosudur. Daha sonradan eklenecek mekanikler ve değişkenlikler gösterebileceğiniz de aklınızan çıkartmayın.

mortal kombat 11 yeni karakter spawn 1024x574 - Mortal Kombat 11 Yeni Karakter Spawn Oynanış Videosu

mortal combat yeni karakter spawn

▬▬
▬▬

Spawn karakteri, Mortal Kombat 11’in diğer savaşçılarından biraz daha farklı olduğunu dile getirebilirim. Savaş donanımları oldukça iyi düşünülmüş ve rakiplerini hayli zorlayacak gibi görünüyor. Savaş ekipmanları arasında zinciler, pelerin, özel silahları ve büyüleyici süper güçlere sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda çok özel kombolarının olduğunuda belirtmek istiyorum.

Baktığınız zaman ilk olarak Spawn karakteri sizlere yakın dövüşçü gibi gelebilir, bizlerin gördüğü kadarı ile uzun menzilli saldırı biçimleri ile çok farklı bir savaş mekaniği çıkmış diyebiliriz. Rakiplerinizin size yakınlaşmasından nefret ediyor iseniz, Spawn karakteri tam size göre diyebilirim. Yeni karakterin kombolarının oldukça güçlü olduğunu görüyoruz, Spawn karakteri ortalığı kesinlikle çok fazla karıştıracak gibi duruyor.

Mortal Kombat 11’e gelecek olan Spawn karakterini ise sesini yakından tanıdığımız Keith David tarafından seslendirildi. Spawn’ı animasyon karakteri olduğunda da seslendiriyordu, oyuna DLC paketi olarak gelecek olan karakteri seslendirmesi zaten kaçınılmazdı. Mortal Kombat 11 yeni karakter spawn 17 Mart’tan itibaren aramıza katılmış olacak.

Mortal Kombat 11 Spawn Oynanış Videosu;

Kombat Paketi hala almadıysanız, aşağıda ki bağlantılardan platformunuza göre seçebilirsiniz.

buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. (Steam)

İlgini Çekebilir:  Apex Legends Mobil Sürümü için Dedikodular Var

buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. (PlayStation)

buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. (Microsoft)

Yazar Hakkında

Poyraz K.

Herkese Merhabalar, Türkiye'de oyun sektörü hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Önceliğimiz ve tek dileğimiz Türk Gamer topluluğunun dürüst saygılı ve duyarlı bir topluluk olması için çalışmaktır. Siz değerli takipçilerimiz de bu hassasiyetimizi benimseyip uygulamanızı rica ediyoruz sağlıcakla kalın. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıda ki butonlardan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*