Haberler

Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Mayıs ayında çıkacak oyunlar listesi sonunda elimize ulaşmış oldu ve siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılmaya hazır. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geçerli olmak üzere hazırlanmış bu liste merakla beklenen oyunları sizler için hazırladık. Son dönemlerde herkesin evlerde kalmasıyla beraber oyun sektörünün de ayrı bi canlandığını belirtmeden geçmek istemiyorum.

Mayıs ayının gelmesiyle beraber yeni oyunların tanıtımları ve çıkışları’da başlamış oldu. Yeni oyun deneyimleriyle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu listedeki oyunlar, tüm oyuncu kitlesi tarafından yakından takip ediliyor. Hemen aşağıda sizler için paylaşmış olduğumuz oyunlar, Mayıs içerisinde çıkış sağlamış olan oyunlarda dahil olmak üzere, yeni çıkış sağlayacak oyunları’da kapsıyor.

Şimdi gelelim tüm oyun platformları için Mayıs ayında çıkış sağlamış ve henüz çıkış yapacak olan oyun listemize göz atalım. Belirtmeden geçmek istemiyorum, şu zorlu günlerde evlerimizde neredeyse tüm oyunları oynayıp bitirmiş bulunuyoruz. Bu yüzden bu ay çıkış sağlayacak olan oyunlar biz oyuncu kitlesi tarafından resmen aranılan kan olarak nitelendirilebilir.

Mayıs ayında çıkacak oyunlar:

Star Wars Episode I: Racer (26 Mayıs):

▬▬
▬▬

Star Wars Episode 1 Racer - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Star Wars çılgınları’nın nostaljik tutkularını körükleyecek olan Star Wars Episode I: Racer oyunu daha önceden 12 Mayıs tarihinde çıkması planlanıyordu. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda çıkış tarihine yakın bir süre kaldığı vakit oyunun 26 Mayıs’a ertlendiği açıklanmıştı. Star Wars Episode I: Racer, 26 Mayıs’ta PlayStation 4 platformu için çıkış sağlamış olacak.

Minecraft: Dungeons (26 Mayıs):

Minecraft Dungeons - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Bambaşka bir izometrik bakış açısıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Minecraft Dungeon, benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmak için hazırlanıyor. Tamamen yenilenmiş ve geliştirilmişi olan oyunda, grafikler de bu sefer çok daha canlı bir halde karşımıza çıkıyor. Minecraft: Dungeons 26 Mayıs’ta tüm PC ve Xbox One platformlarında kullanıcılar ile buluşacak. Minecraft için yapmış olduğumuz önceki habere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Saints Row: The Third Remastered (22 Mayıs):

Saints Row The Third Remastered - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Mayıs ayında çıkacak oyunlar listesine aksiyonun çok yüksek olduğu ve hayran kitlesi tarafından adından sıklıkla bahsettiren Saints Row serisinin üçüncüsü olan Saints Row: The Third yenilenerek karşımıza çıkıyor. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen ve olumlu geri bildirimler alan serinin üçüncü oyunu Saints Row: The Third Remastered olarak 22 Mayıs’ta PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış sağlamış olacak.

Maneater (22 Mayıs):

Maneater - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına yeni bir soluk getirecek olan Maneater, kontrolümüzde olan köpek balığı ile okyanusların sahibi olacağız. Bu tarz oyunları sevenlerin kaçırmaması gereken, keyifli vakit geçirebileceğimiz oyun 22 Mayıs’ta çıkış sağlayacak.

Void Bastards (7 Mayıs):

Void Bastards - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

7 Mayıs’ta PlayStation 4 ve Nintento Switch için çıkış sağlamış olan çizgi roman temalı oyun Void Bastards oyuncular tarafından beğeniyle karşılandı. Oyunun mizahi yönleri, güçlü senaryosu oyuncular tarafından oldukça çekici bulundu.

John Wick Hex (5 Mayıs):

John Wick Hex - Mayıs Ayında Çıkacak Oyunlar Listesi

Dünyada tanınan oyun yapımcısı Mike Bithell’in tasarlamış olduğu Jon Wick Hex, yüksek tempolu aksiyon ve hızlı ilerleme sağlayan bir oyun. John Wick Hex, 2019 Ekim ayında PC platformu için çıkış gerçekleşleştirmişti, PlayStation 4 için ise 5 Mayıs’ta PlayStation Store’da yerini almış oldu.

NecatiGZL

Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba Yasin, 🙂 Hayır şifreyi unutmadım sağlık sorunlarımdan dolayı 1.5 aydır ilgilenemiyordum. Bildiğin gibi sürekli SPAM yorumlar geldiği için, yorum yazdığında ilk olarak denetime düşünüyor. Ben onayladıktan sonra görünüyor, hiç bir yorumu silmiyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu