GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor!

GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor!

30/12/20190 Okuma Süresi: 2 dk, 9 sn
0

Hemen her hafta GTA 6 ile ilgili bir sızıntı haberi geliyor. Reddit’de yer alan bir kullanıcı kendisini Rockstar Games’de çalıştığını, oyun ile ilgili sızıntılarda bulunacağını açıkladı. Oldukça büyük bir haritada 2 büyük şehir bulacağını belirten Reddit kullanıcı bu şehirlerin isimlerini dahi paylaştı. Şehirlerden birisinin adı Carcer şehri olacağını ve bu şehrin devasa bir büyüklüğe sahip olacağını belirtti. Oyuncuların bu harita içerisinde kaybolacaklarını, yönlerini dahi bulamayacakları belirtildi. Bu yazımız içerisinde GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor! hakkında güzle bir bilgi vermeye çalışacağız.

Milyonlarca oyuncu tarafından merakla beklenen GTA 6 için dedikoduların arkı arkası kesilmiyor. Reddit içerisinde yer alan bir kullanıcı kendisinin GTA 6 yazılım testleri içerisinde yer aldığını açıkladı. İlgili kişi tarafından açılan konuda oyun hakkında birçok açıklamada bulundu. Ancak konu oldukça riskli bir konu olmasından dolayı açılan konu moderatörler tarafından silindi. Eğer ilgili paylaşım içerisinde yer alan açıklamalar doğru ise cidden bu kadar beklemeye değecek.

GTA 6 İle İlgili Büyük İddia!

GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor 2 - GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor!

GTA 6 İle İlgili Yeni Bilgiler Gelmeye Başlıyor!

▬▬
▬▬

Reddit platformu içerisinde paylaşılan bilgilere göre GTA 6 oyun haritası gerçekten çok büyük olacak. 2 farklı şehre sahip olacak olan harita içerisinde çok ama çok fazla karakterler yer alacak. Oyuncular eğer istemeleri durumunda bu karakterler ile akrabalık ilişkisi kurabilecek. Oyuncuların GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili şirketten resmi bir açıklama beklemesine karşın Rockstar Games sessizliğini korumaya devam ediyor. GTA 5 ile başarısına başarı katan şirket, geçtiğimiz aylarda dahi en çok indirilen oyun olmayı başardı.

Reddit’de yapılan paylaşıma göre ilk oyun haritalarına değinildi. Devasa harita içerisinde 2 büyük şehirle beraber toplam 3 bölge yer alacak. Şehirlerden birisinin adı yukarıda da belirttiğimiz üzere Cercer City olacakken diğeri efsane şehir Vice City olacak. 10 adet metropol şehrin birleşimi kadar olacak olan Cercer City oyuncuların kaybolmalarına neden olacak. Oyun içerisindeki zamanın şehirlerde geçmesini sağlayan Rockstar Games, yeni oyunu ile gereğinden fazla detaylara zaman harcamaktadır. Planlanan her şeyin yolunda gitmesi durumunda oyunun 2020 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. GTA 6 ile ilgili çıkan sızıntı haberlerine her zaman Oyun Konseyi‘nden ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebilir:  Steam İndirimleri Başladı!
Yazar Hakkında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*