GTA 5 Zombie Apocalypse Modu

GTA 5 Zombie Apocalypse Modu

18/02/20200 Okuma Süresi: 2 dk, 11 sn
1

Dünyada popüler hale gelmiş olan oyun GTA 5 ve çılgın bir kitleye sahip olan zombi dizisi The Walking Dead, gta 5 apocalypse modu olarak zombi ve gerilim dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. GTA 5 Apocalypse oynanış videosu bir YouTuber tarafından yayınlandı.

GTA 5’in yani Grand Theft Auto 5’i günümüzde popülerliğini kaybetmemesinin en büyük nedeni oyun için geliştirilen modlar olduğunu söyleyebiliriz. GTA 5 oyun modları hayran kitlesi tarafından oldukça büyük heyecanlı ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunuyor. Bu sayede yeni gta 5 oyun modları her zaman ilgi çekici ve oyunculara yenilikler katıyor. Zombi kıyamet gününü yaşayabileceğiniz yeni yapılmış olan gta 5 apocalypse modu sizleri zombi dünyasına sürüklemeyi başarıyor.

GTA 5 The Walking Dead Modu

gta 5 the walking dead modu 1024x576 - GTA 5 Zombie Apocalypse Modu

/

▬▬
▬▬

En iyi zombi dizisi The Walking Dead ile en iyi açık dünya oyunu olan GTA 5 güçlerini birleştiriyor. Yayıncılar arasında oldukça tanınan YouTuber SteveTheGamer55 yayınlanmış olan bu yeni gta 5 zombi modu hakkın da 23 dakikalık bir video paylaştı. Video içeriğin de ise Los Santos sokaklarını adeta rehin almış ve insanları acımasızca yemekle meşgul olan zombiler mevcut. Aslında işin doğrusunu söylemek gerekirse, zombi dünyasından çok daha fazlası mevcut.

Trevor, gta 5 zombi modunda video içeriğin’den gördüğümüz kadarıyla zombiler’den uzakta koruma altında olan bir bölgede insan topluluğu ile bir arada bulunuyor. Trevor karakteri ise bilindiği gibi The Walking Dead‘a büyük bir topluluk kurmak için uğraşan ve insanları korunaklı bölge altında birleştirmeyi hedefleyen Rick Grimes rolünü üstleniyor diyebiliriz. SteveTheGmer55 videoda bulunduğu topluluğa yakın bir mesafede hayatta kalmayı başaran bir insan grubuna ulaşmak için aracına binip yola çıkıyor.

Gta 5 Apocalypse Modu Videosu:

Bu mod sadece zombi saldırısına uğrayan insan toplululuklarını içermiyor, daha da fazlası var. Zombilerden kaçmayı başarıp hayatta kalmış insanların eşyalarını ve tüm yiyeceklerini almak için saldırı yapan diğer insan grupları’da mevcut. Kısacası yeni yapılandırılmış gta 5 apocalypse modu sizleri The Walking Dead zombi dünyasının yanı sıra çok daha heyecan verici bir tehlikeli dünya kapılarını aralıyor. Hemen yukarıda bulunan videoyu izleyerek yeni mod hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, hepinize bol eğlenceler diliyoruz.
İlgini Çekebilir:  John Wick Hex PlayStation 4 için Çıkış Sağlayacak
Yazar Hakkında

Poyraz K.

Herkese Merhabalar, Türkiye'de oyun sektörü hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Önceliğimiz ve tek dileğimiz Türk Gamer topluluğunun dürüst saygılı ve duyarlı bir topluluk olması için çalışmaktır. Siz değerli takipçilerimiz de bu hassasiyetimizi benimseyip uygulamanızı rica ediyoruz sağlıcakla kalın. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıda ki butonlardan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*