Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

13/07/2020 0 Okuma Süresi: 1 dk, 58 sn
0

Bildiğiniz gibi Ubisoft Forwad etkinliği oldukça büyük ilgi çekmişti ve Far Cry 6 için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Far Cry 6 hakkında oldukça merak edilenler söz konusuydu, ve bu etkinlikle beraber fazlasıyla detay gün yüzüne çıkmış oldu. Grafik kalitesinin yoğun olarak ön plana çıktığı oyunda aynı zamanda ekstradan Far Cry 6 sinematik fragman da yayınlandı. Ekran görüntülerinden görebileceğiniz gibi Far Cry 6 PS5 ve Xbox Series X ile yüksek kaliteli grafikler ile adından oldukça söz ettirecek gibi gözüküyor.

Ubisoft tarafından Far Cry 6 için ilk duyuru yapıldığı zaman herkes heyecanlanmıştı. Dün gece ise Far Cry 6 için yayınlanmış olan sinematik fragman sayesinde oyunun grafik kalitesini ve hikayesinin nasıl olabileceği hakkında bilgi edinme şansına sahip olduk.

Şirketin düzenlemiş olduğu Ubisoft Forwad etkinliğinde oyunseverlere oyun içinden ekran görüntüleri paylaşıldı. Etkinlikte oldukça büyük heyecanla karşılanan Far Cry 6 hikayesi ise oyunseverler tarafından büyük ilgiyle izlendi. Küba’dan esinlenilmiş olan bir ada düşünün, Giancarlo Esposito oldukça tanıdık geliyor ve hala fazlasıyla karizmatik ayrıca olağan üstü özelliklerde bir silah. Grafik kalitesi adeta kendine hayran bırakıyor, bu oyun ciddi anlamda büyük ses getirecek hepimiz hazır olalım.

Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

▬▬
▬▬

far cry 6 ekran görüntüleri - Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Far Cry 6 ne zaman piyasaya sürülecek? Şirket tarafından belirlenen tarih 18 Şubat 2021 olarak biliniyor. Oyun PlayStation 4, Xbox One ayrıca yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5, Xbox Series X için çıkış gerçekleştirecek. Ayrıca PC sürümü de çıkış sağlayacak.

Far Cry 6 fiyatı, çıkış tarihi ve oyunun hikayesi hakkında yakın zaman da bilgiler edinmiş olduk. Yalnız bilmediğimiz çok fazla şey ve sürprizlerle dolu bir oyun deneyimi olduğunu da belirtmek istiyorum. Far Cry 6 oynanış videosu henüz yayınlanmış olmasa da oyunseverleri fazlasıyla tatmin edebileceğini tahmin etmek zor değil. Far Cry 6 ilk oynanış videosu yayınlandığı zaman bunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

İlgini Çekebilir:  Humble Store Kış İndirimleri Bitmeden Değerlendirin!

Far Cry 6 ekran görüntüleri:

far cry 6 xbox series x - Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

far cry 6 playstation 5 - Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

far cry 6 grafikleri 1 - Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

far cry 6 hikayesi - Far Cry 6 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı


Far Cry 6 Sinematik Fragman


 

Yazar Hakkında

Poyraz K.

Herkese Merhabalar, Türkiye'de oyun sektörü hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Önceliğimiz ve tek dileğimiz Türk Gamer topluluğunun dürüst saygılı ve duyarlı bir topluluk olması için çalışmaktır. Siz değerli takipçilerimiz de bu hassasiyetimizi benimseyip uygulamanızı rica ediyoruz sağlıcakla kalın. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıda ki butonlardan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*