Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

14/01/20200 Okuma Süresi: 2 dk, 20 sn
0

Oyun Konseyi olarak bu yazımız içerisinde sizlere düşük sistem gereksinimli oyunlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bazen sahip olduğunuz bilgisayarlar iyi, kaliteli oyunları kaldırmayabilir. En düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunları merak ediyorsanız listemizi kontrol etmenizi öneririz.

Mount & Blade: Warband

Mount Blade Warband - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Mount & Blade: Warband

Tamamen Türk yapımı bir oyun olan Mount & Blade: Warband ülkemizi Dünya’da oldukça iyi bir şekilde temsil ediyor. Düşük sistemli bir bilgisayarınız varsa bu oyunu indirerek oynayabilirsiniz. 2010 yılında piyasaya sürülen bu oyunda eski nesil bir krallık sistemi ile karşılaşacaksanız. Sahip olduğunuz kabileyi krallık aşamasına getirmeniz gereken bu oyun oldukça sürükleyici ve gerçekçidir.

Age Of Empires 2

Age Of Empires 2 - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
▬▬
▬▬

Age Of Empires 2

30’lu 40’lı yaşlarda olup bilgisayar ile teması bulunan her insan bu oyunu oynamıştır. 1 GB RAM, 2 GB Harddisk boş alanı isteyen Age Of Empires 2, strateji oyunlarının atası olarak bilinmektedir. Multiplayer olarak da oynanabilmesinden dolayı günümüzde hala popülerliğini korumaya devam etmektedir.

Hearthstone

Hearthstone - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Hearthstone

Oyun dünyasının en ünlü yapımcı şirketlerinden birisi de Blizzard’dır. Blizzard genellikle düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunlar piyasaya sürmektedir. Bunlar arasında dünyanın en popüler, en çok oynana kart oyunları da yer alıyor. Heartstone kart oyunlarının atası olup bu alandaki en iyi oyundur.

Forest 2

Forest 2 - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Forest 2

Korku oyunu seviyorsanız Forest 2 tam size göre! Düşük sistemli bilgisayarlarda bile çalışabiliyor olması bu oyunun oldukça popüler olmasını sağlamıştır. Bu oyunun amacı; yönettiğiniz kahramanın karanlık bir ormanda kaybolan arkadaşlarını bulmaktır. Oyun içerisinde yer alan ipuçları size sonuca oldukça kolay bir şekilde ulaştıracaktır.

Far Cry 2

Far Cry 2 - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Far Cry 2

Far Cry oyun serisi günümüzde dahi popülerdir.  Bu oyun serisi hemen hemen tüm bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilmektedir. Serinin 6. oyunu çıkacak olsa da eski bir bilgisayarınız varsa Far Cry 2’yi oynamanızı tavsiye ederiz. 1 GB RAM, 256 MB Ekran kartı Far Cry oynamak için yeterlidir.

İlgini Çekebilir:  Bu Hafta Ücretsiz Olan Android Oyunlar ve Uygulamalar

Need For Speed Underground 2

 

Need For Speed Underground 2 - Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Need For Speed Underground 2

Oyun Konseyi olarak düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizin son sırasında efsane oyun NFS 2’yi eklemek istedik. Araba yarışı oyunlarının en popüleri olan NFS 2, günümüzde düşük sistem gereksinimli oyun arayan kişiler tarafından oynanmaktadır. 512 MB RAM ve harici ekran kartı olması yeterlidir.

Yazar Hakkında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*