Drox Operative 2 Erken Erişimle Steam’e Geliyor

Drox Operative 2 Erken Erişimle Steam’e Geliyor

09/05/20200 Okuma Süresi: 2 dk, 25 sn
0

Drox Operative 2 Erken Erişimle Steam’e Geliyor Galaksi’nin lideri olmak için uzay gemimiz ile aksiyon dolu dünya’ya dalacağımız Drox Operative 2, yapılan açıklamalara göre Steam’de erken erişime açılıyor. RPG olarak karşımıza çıkacak oyun beraberinde bir çok yeniliği de getiriyor. Drox Operative 2, Soldak Entertainment’in RPG uzay oyunu Steam platformunda yerini almak için, oyunun erken erişim tarihini oyunculara duyurdu. 2012 yılın’da piyasaya sürülen Drox Operative’nin yeni seri devamı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Devasa büyüklükte bir uzay diyarında, çok oyunculu şeklinde oynayabileceğiz. Karşımızda onlarca rakip uzaylı ırk olacağından dolayı, zaman içerisinde sürekli savaşın ortasında olacağız. Müttefikler kurabileceğimiz ve karşı düşmanlara karşı savaşabileceğimiz ekip oluşturma şansına da sahibiz. Bu yüzden uzay geminizi geliştirmeniz oldukça önem taşıyor, bir çok uzaylı ırk bulunuyor bunlara yıldız gemimiz ile karşılık vereceğiz.

Devasa büyülükte galakside RPG deneyimleyeceğiz:

drox operative 2 steam - Drox Operative 2 Erken Erişimle Steam'e Geliyor

▬▬
▬▬

Drox Operative 2 karşımıza sadece savaştan ibaret çıkmıyor, çeşitli türden yaratıklar, gemi parçaları, özel görevler ve galaksi yarışları ile bambaşka bir deneyim sunuyor. Oyun içerisinde bir çok uzaylı ırk bulunuyor, bunlardan herhangi birine katılmanız durumunda karşınıza binlerce savaşacağınız uzay gemileri çıkıyor. Bu mücadele içerisinde tabiki yalnız değilsiniz, yanınızda her daim sizleri koruyacak müttefikleriniz de yer alıyor. Tüm herkese tek başınıza meydan okumak mı istiyorsunuz? o zaman, geminizi sürekli geliştirerek ölümcül yıldız gemisi olmasını sağlamalısınız. Ayrıca söylemeden geçmek istemiyorum, bu gemi ciddi anlamda çok havalı.

Oyunu çok oyunculu oynayabilirsiniz, yani arkadaşlarınız ile beraber ortak savaşlara katılabilir, etkinlikler de boy gösterebilirsiniz. Birinci seriye göre, grafikleri bakımından fazlasıyla iyileştirilmeler yapılmış durumda. Oyunda bir çok anlaşma modeli bulunuyor ve ne kadar çok anlaşma yaparsanız geminizi çok daha kolay hızlıca geliştirirsiniz. Şunu aklınızdan çıkartmayın, hedefimiz ölümcül yıldız gemisi inşa edebilmek.

İlgini Çekebilir:  Aralık Ayının En Popüler Playstation 4 Oyunları

drox operative ölümcül yıldız gemisi - Drox Operative 2 Erken Erişimle Steam'e Geliyor

Savaş deneyiminiz Drox Operative 2’de oldukça hızlı bir hale gelecek. Galaksi şavaşları konusunda farklı ve heyecan dolu bir deneyim yaşıyor olacaksınız. Galakside bulunan diğer ırklarda ki kişiler ile iletişim kurabilir ve etkileşime geçerek, kendi gelişiminizi arttırmak için onları kolayca kullanabileceksiniz. Yerel ırkınızda ki kişileri koruyabilir onlarla savaşlara katılabilirsiniz. 27 Mayıs 2020’de erken erişime açılacak olan Drox Operative 2 deneyimlemek isterseniz, buraya tıklayarak steam sayfasına gidebilirsiniz. Oyun hem Linux hemde Windows platformlarından oynanabilir kılınacak.

Yazar Hakkında

Poyraz K.

Herkese Merhabalar, Türkiye'de oyun sektörü hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Önceliğimiz ve tek dileğimiz Türk Gamer topluluğunun dürüst saygılı ve duyarlı bir topluluk olması için çalışmaktır. Siz değerli takipçilerimiz de bu hassasiyetimizi benimseyip uygulamanızı rica ediyoruz sağlıcakla kalın. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıda ki butonlardan takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*