2021 Akademi Ligi Kış Mevsimi Finali Belli Oldu!

2021-akademi-ligi-kis-mevsimi-finali-belli-oldu

2021 Akademi Ligi Kış Mevsimi Finali belli oldu. Final karşılaşması Galakticos ve Aurora arasında oynanacak. 

Akademi Ligi’nde yarı final mücadelelerinin sona ermesiyle birlikte 2021 Akademi Ligi Kış Mevsimi final karşılaşmasının kimler arasında aynasında oynanacağı da belli oldu. Dün oynanan ilk yarı final mücadelesi Galacticos vs Papara SuperMassive maçının kazananı olan Galakticos olmuştu. Galacticos, mücadeleden 3 – 0 galip ayrılarak adını finale yazdıran ilk takım olmayı başarmıştı. 

Akademi Ligi’nde bugün oynana ikinci yarı final karşılaşmasında ise Galatasaray Espor takımı ile Team Aurora karşı karşıya geldi. Bof5 formatında oynanan mücadele beşinci maça kadar uzadı ve Team Aurora yarı final serisinde Galatasaray Espor’u 3 – 2 yenerek, karşılaşmadan galip ayrıldı ve adını finale yazdırmayı başardı. 

2021-akademi-ligi-kis-mevsimi-finali-belli-oldu

Bu sezon Akademi Ligi’nde pek çok güzel mücadele oynanadı ve izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Çoğu oyuncu Akademi Ligi’nde kendilerini gerçekten geliştirmeyi başardı. Pazar günü saat 14:00’de oynanacak olan Final karşılaşması ile birlikte 2021 Akademi Ligi’nin Kış Mevsimi kazananı belli olacak. 

2021 Akademi Ligi Kış Mevsimi Finali

28 Mart 14.00:  

Galakticos vs Team Aurora